Vyjádření MCR ke smrti Hanna Louise Bond

24. května 2008 v 12:26 |  News
Překlad dělala Carol takže !!KOPÍRUJTE POUZE S JEJÍM ZDROJEM!!!
We have recently learned of the suicide and tragic loss of Hannah Bond. We'd like to send our condolences to her family during this time of mourning. Our hearts and thoughts are with them.
My Chemical Romance are and always have been vocally anti-violence and anti-suicide. As a band, we have always made it one of our missions through our actions to provide comfort, support, and solace to our fans. The message and theme of our album "The Black Parade" is hope and courage. Our lyrics are about finding the strength to keep living through pain and hard times. The last song on our album states: "I am not afraid to keep on living" - a sentiment that embodies the band's position on hardships we all face as human beings. If you or anyone that you know have feelings of depression or suicide, we urge you to find your way and your voice to deal with these feelings positively.

Překlad:
V poslední době jsme se dozvěděli o sebevraždě a tragické ztrátě Hannah Bond. Rádi by jsme poslali soustrast její rodině v průběhu této smuteční chvíle. Naše srdce a myšlenky jsou s nimi.
My Chemical Romance byli vždycky zpěvem proti násilí a sebevraždám. Jako skupina jsme vždy v našem poselství díky našemu vlivu zkoušeli naše fanoušky utěšovat a podporovat. Zpráva a téma našeho alba "The Black Parade" je naděje a odvaha. Naše texty jsou o hledání síly k udržení být naživu skrz bolest a těžké časy. V poslední písničce na našem albu stojí: "Nebojím se být naživu" - postoj ztělesnění postavení kapely k utrpení, že všichni čelíme lidskému bytí. (← tak tuhle větu moc nechápu, nějak divně sem to přeložila..) Jestliže vy nebo kdokoli koho znáte trpí depresemi nebo má sebevražedné sklony, budeme vás nutit najít váš způsob a váš hlas abyste nutně jednali s těmito pocity.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucík Lucík | Web | 24. května 2008 v 12:54 | Reagovat

Jsem s MCR ...díky za hlas a komentáře :-* ...no skype mi stále nejde ae do zítřka by měl fakčit tak jsem zvědavá co s tim brácha udělá :( ...ty woe kterej čurák ti zrušil blog ? :( to jsou lidi dej si hlavně složitý heslo :)

2 Jennifer → SB ♥ Lovuju tebe i tvůj Blog zlatííí :-* ♥♥ seš vážně moc moc sQelá holka ♥ miluju tvůj new blog Jennifer → SB ♥ Lovuju tebe i tvůj Blog zlatííí :-* ♥♥ seš vážně moc moc sQelá holka ♥ miluju tvůj new blog | Web | 24. května 2008 v 16:52 | Reagovat

Taky sem s MCR,rozhodně nenesou nejmenší vinu na její smrti x-/ a když čtu lucíkův komentář, tak si asi taky změním heslo,páč ho mám takový jednoduchý a o blog bych nerada přišla x-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.